Znáte ruční Automyčky Express v nákupních centrech?

Jste hodně vytížení a nemáte ani kdy zajet umýt své auto? Pak stačí během návštěvy některého z vybraných obchodních center zajet do Automyčky Express, vyřídit si vše potřebné, a po skončení nákupů a pochůzek nasednout do čistého. Je to tak snadné, jak to zní.

Automyčka Express s.r.o.
Automyčka Express s.r.o.

Ruční mytí je šetrnější

Věděli jste, že mytí v klasické myčce s kartáči může být pro auto nešetrné a neměli byste jej využívat moc často? Nabízí se ruční mytí. Na to má málokdo čas a prostor, a čekat, než vám vůz někdo umyje, je zdlouhavé. Proto vznikl koncept myček v nákupních centrech. Zde můžete strávit čas smysluplněji, než hraním her na mobilním telefonu, vyřídit si pochůzky, projít si obchody nebo si zajít na jídlo. Vaše auto bude většinou do hodiny čisté a nablýskané, a vy pak můžete pokračovat ve svém denním programu.

Důkladná očista exteriéru i interiéru

V Automyčce Express očistu vašeho čtyřkolého miláčka rozhodně „neodfláknou“, naopak, zaměří se i na nejmenší detaily. Čekat můžete třeba pomazání a vyčištění pantů. Zaměří se nejen na exteriér, ale i na interiér a není problém dorazit s autem trochu větších rozměrů. Závěrečný vosk dodá autu nejen lesk, ale i ochranu. Celý proces dokonce vyhovuje ekologickým standardům, tato myčka se může pochlubit ekologickým certifikátem EU ISO 14001.

Když nemáte čas do myčky zajet

Váš vůz bude po celou dobu hlídán kamerami, abyste měli jistotu, že se z něj nic neztratí. Pokud nemáte čas na mytí dorazit, můžete si u Automyčky Express objednat odvoz vozu ze zaměstnání nebo domova, a po umytí vám bude navráceno. Je vidět, že tato firma hodně myslí na zaneprázdněné lidi, zejména podnikatele. Otevřeno je ale 12 hodin denně a mytí trvá do 60 minut, proto nebývá zase takový problém si ve svém rozvrhu skulinku na nákupy a mytí auta najít.

Automyčka Express 

 

Press Expres na Facebooku

One Response to "Znáte ruční Automyčky Express v nákupních centrech?"

You must be logged in to post a comment Login