Home Zdraví Zubní implantáty? Pro moderní medicínu běžná rutina

Zubní implantáty? Pro moderní medicínu běžná rutina

by redakce

Asi každý máme mezi svými přáteli a známými někoho, kdo má ulomený či úplně vyražený zub. Někteří z nich to řeší korunkami a jinými odbornými zákroky, jiným je to více méně jedno.

Jedno je však jisté. Chybějící zub působí neesteticky a jeho absence znamená celou řadu problémů, od potenciálního zánětu a zranění dásně přes obtížnější rozkousávání pokrmů po potenciální psychické problémy.

 

A teď si představte, že se tento problém týká vás osobně. Že to není možné? Ale kdeže. Stačí jeden špatný pohyb, jedno uklouznutí, a můžete mít nejenom po zubu, ale rovnou po celé čelisti. Jedna špatná facka či nešikovný odkop míče a váš krásný bílý úsměv je ta tam.

Pokud nechcete vypadat jako hokejista či judista před důchodem, nezbyde vám než nastalou situaci řešit. Na internetu naleznete celou řadu lidí, kteří se tváří jako odborníci a slibují vyléčení nevyléčitelného. Výsledky potom mnohdy neodpovídají očekáváním a pacienti odcházejí zklamaní až rozčarovaní.

Nicméně vypadnutý zub ani celá dolní čelist nejsou problémem pro Implantologii Praha. Tato klinika, která funguje již rovných 10 let, se specializuje na implantologii a chirurgickou parodontologii. Za tu dobu klinikou prošla celá řada spokojených pacientů, kterým byly provedeny implantáty zubů a čelistí. Někteří z nich byli kvůli svému problému u jiných lékařů odmítnuti pro neproveditelnost zákroku, kdežto z Implantologie Praha následně odcházeli spokojeni a vyléčeni.

  Už jste slyšeli o zelených potravinách? Jsou už nějaký čas v módě a ne nadarmo

Implantáty z Implantologie Praha jsou kvalitní nejenom po stránce estetické, ale i po stránce funkční. Jsou velice stabilní a mnohdy ani nepoznáte oproti skutečným zubům rozdíl. To je možné i díky účasti tamějších specialistů na mezinárodních kongresech, kde nabírají nové zkušenosti a inspirace. Takovéto kurzy poté pořádají pro další zájemce v České republice i v zahraničí.

Kvalitní zuby pro vás tedy nemusí být pasé. S trochou času a trpělivosti se vám může dostát špičkové péče, na jejímž konci budou krásné a nové zuby, od těch opravdových k nerozpoznání.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Zena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

You may also like

Leave a Comment