Zvolte si jednoduchost a pohodlí – zvolte si postele z masivu

Pokud hledáte novou postel, která bude skvěle vypadat a zároveň dlouho vydrží, pak si vyberte postele z masivu. Na postelích z masivu oceníte zejména jejich jednoduchý a funkční vzhled a velkou tuhost. Jejich majitelé jsou s nimi spokojeni také pro poměrně snadnou montáž i demontáž.

Bezpečí do Vaší ložnice přichází s postelí z masivu

Při koupi postele zajisté oceníte možnost nechat si namíchat mořidlo dřeviny přímo na míru vaší ložnice. Takovou možnost naleznete například u novinky z roku 2015, postele z masivu Robin. Pokud byste si přáli zachovat viditelnost vysoce jakostního výběrového dřeva, pak můžete zvolit moření bílé.

postele z masivu

Každý z nás to zná. Ráno vstaneme a kolikrát ani nemáme čas peřiny ustlat. Co s tím? Řešení je jednoduché – stačí si pořídit postel s úložným prostorem. Může se stát, že velikost vaší místnosti neumožňuje použít jako úložný prostor výsuvný šuplík. To není problém, protože postele z masivu s úložným prostorem disponují výklopnými rošty. Tyto dřevěné postele jsou navrženy tak, aby byly funkční a praktické.

Postele z masivu jsou z kvalitního dřeva

Postele jsou vyráběny z kvalitního dřeva dubu, buku či smrku. Zejména smrkové postele jsou ekonomicky výhodné.

Úspěšný start do nového dne vám nabídnou novinky roku 2016, kterými jsou bukové postele z masivu Carmen a Bruce. Většina postelí nabízí také polohovatelné kování, což oceníte například při večerním čtení vaší oblíbené knihy. Už si nemusíte pod hlavu skládat polštáře, jednoduše si postel nastavíte do takového úhlu, jak vám to vyhovuje nejlépe. Aby vám postel ladila se zbytkem ložnice, můžete si k ní také přikoupit noční stolky. Samozřejmostí je nabídka laťových roštů v rámu.

Postele z masivu ideální pro moderní ložnice

Na e-shopu naleznete široký výběr postelí z masivu za rozumné ceny. Výběru postele se už nemusíte obávat, jelikož výrobce přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a také disponuje komunikativním a pozitivním přístupem. Výroba a rozvoz postelí probíhá v průběhu celého týdne po celé České i Slovenské republice. Výrobce vám postel dodá až do domu a zajistí montáž, abyste se vy sami o nic nemuseli starat. Vy se už pouze můžete těšit na krásné noci strávené ve vaší nové posteli z masivu!

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login