Home Auto Moto Kamera na motorku umí zachytit jedinečné zážitky během výletů

Kamera na motorku umí zachytit jedinečné zážitky během výletů

by Press Media

Pokud si občas rádi osedláte motorku a vyjedete si za město, není se čemu divit – je to vynikající koníček, který se dá provozovat klidně celoročně, vyčistíte si při něm hlavu a načerpáte nové síly. V sedle se můžete kochat nádhernou krajinou, být daleko od lidí a přemýšlet o světě kolem vás, zkrátka příjemně relaxovat. Chcete mít památku na výlety do ciziny nebo pojistku pro všechny případy, kdyby došlo k nehodě a protistrana se vás snažila očernit? V takovém případě můžete vyrukovat s průkazným videozáznamem, který spor okamžitě rozsoudí a uvede věci na pravou míru!

Nenápadná elektronika s vynikajícím výkonem

Prakticky ani nebude vidět, málokdo si jí všimne i když zaparkujete u nějakého z motorestů při cestě. Přesto však nabídne skvělý výkon, kamera na motorku je totiž skutečným výkřikem moderní techniky s možností nahrávek i ve Full HD. Záznam se může týkat nejen toho, co se děje před vámi, protože kamera zvládne bez problémů i zpětný pohled – stačí už pak jen pořídit paměťovou kartu s kapacitou, která vám bude vyhovovat. Pěkná vzpomínka, ale i důkaz při vyšetřování nehody, u níž se nemůžete s protistranou, jakkoliv rozumně dohodnout. A bohužel, takových situací na českých silnicích hrozí každý den poměrně dost!

  Češi jeví zvýšený zájem ojeté vozy tuzemského původu

Kameru můžete mít klidně i na přilbě

Pořídit si můžete nejen kameru, jíž připevníte na tělo motorky. Další variantou na pultech obchodů je totiž kamera na helmu, která perfektně zdokumentuje každý adrenalinový zážitek. Je velmi lehká a odolá i případným nárazům, samozřejmostí je i ochrana proti dešti nebo obecně vyšší vlhkosti v okolním terénu. Vášeň pro motocykly je zkrátka věčná a když si můžete pořídit kvalitní záznam pro pěknou vzpomínku, jistě není s nákupem kamery důvod nějak otálet, že?

Další zajímavou elektroniku můžete zakoupit na eshopu cel-tec.cz

You may also like

Leave a Comment